Przejdź do głównej zawartości

POKOCHAJ SIEBIE! Sweat with Kayla app

Niedziela + walentynki + wolny dzień = błogie lenistwo?
O NIE!

Budzę się o 8 rano, czyli tylko godzinę później, niż zwykle. Czytam Biblię i religijne książki przez przynajmniej 45 minut bez pośpiechu. Instaluję aplikację Sweat with Kayla i zaczynam trening. 


Aplikacja jest przejrzysta i bardzo wygodna. Zawiera minutnik, wyzwania, trening bbg, posiłki, progres. Pozwala zaplanować dokładnie trening. Proponuje też rozciąganie po treningu, czego do tej pory nie robiłam, a w aplikacji liczy dokładnie czas i podaje kolejne ćwiczenia na rozciąganie. 


Chcę na razie wypróbować 7-dniowy darmowy okres próbny, żeby zdecydować, czy wykupić potem subskrypcję za 19,99 dolarów miesięcznie (ok. 75 zł miesięcznie). Trochę to zawrotna suma jak na nasze możliwości...Z okazji walentynek życzę wszystkim, którym brakuje miłości... 

Pokochaj siebie. 

Bóg cię stworzył, dał ci ciało, siły, rozum, intelekt, emocje i uczucia, bo cię kocha. Odpowiedz Mu na to.
Twoje ciało, zdrowie, siły, czas i pieniądze nie są twoją własnością. Inwestuj je mądrze, pamiętając, kto cię stworzył. 
Przestań się obwiniać za to, co ci się nie udało.
Zaakceptuj siebie i postanów coś ze sobą zrobić. Teraz może robisz to tylko dla siebie, ale kiedyś będzie to inwestycja dla twoich bliskich.
Podejmij różne wyzwania, aby wzmocnić siebie, swoje ciało i swoją samoocenę. 
Zasługujesz na to, żeby jeść to, co najlepsze dla twojego zdrowia, ćwiczyć regularnie, wybierać najlepsze sposoby spędzania wolnego czasu zamiast bezsensownych ogłupiaczy. 
Nikt nie sprawi, że będziesz szczęśliwy, jeśli sam nie wyrazisz w swoim umyśle na to zgody, więc nie szukaj szczęścia u innych i nie obwiniaj innych za jego brak. Zamiast tego sprawiaj uśmiech na twarzy innych, wtedy będziesz naprawdę szczęśliwy :)

Genialny pomysł moich znajomych z Anglii na walentynki :) 

Dobrego tygodnia :)

Komentarze