Translate

Kayla Itsiness BBGTo hasło z profilu Kayli Itsiness zmobilizowało mnie do wkroczenia na kolejny etap w ćwiczeniach. Dzięki Mel B schudłam w tym roku 4 kilo; zamierzam pójść jeszcze dalej i wzmocnić ciało. Zestawy od Kayli nie są łatwe i wymagają wcześniejszej zaprawy, ale nie jestem taka zupełnie zielona i mam nadzieję, że dam radę :) 


Plan ćwiczeń obejmuje 12 tygodni. W przewodniku rozpisane są ćwiczenia na poszczególne tygodnie. Nad tygodniami mam rozpisane, ile treningów Kayli trzeba zrobić w tygodniu, ile treningów cardio LIIS, stretching i HIIT. Oznacza to treningi 6 dni w tygodniu z jednym dniem na stretching i jeden dzień na odpoczynek. 
Trening Kayli to zestaw 4 ćwiczeń. Powinny być wykonywane w czasie 7 minut, a następnie powtórzony 4 razy, tj. 4 x 7 min = 28 min. Są dwa zestawy do wyboru. Ja robię obydwa na zmianę. Kiedy zostaje czas w ciągu tych siedmiu minut, trzeba powtarzać ćwiczenia z danego zestawu. Brakuje mi kilku sprzętów do realizacji tych ćwiczeń: piłki lekarskiej, ławeczki i skakanki oraz tajemniczego sprzętu bosu. Ten ostatni jest najdroższy, więc pewnie z niego zrezygnuję. 
Oprócz ćwiczeń ważna jest dieta i to przeraża mnie najbardziej, bo trzeba bardzo pilnować ilości :/ przyda mi się to, bo jem zwykle za dużo. 
Nie wyznaczam sobie jakiegoś celu po 12 miesiącach. Nie jest dla mnie aż tak ważne, żeby wyhodować sześciopak czy wyrzeźbić ciało. Chcę tylko udowodnić sobie, że dam radę. Ciekawe, co jutro na to moje zakwasy...

Komentarze

Aga pisze…
Podglądam Kaylę od dłuższego czasu na insta i faktycznie efekty robią wrażenie. Szkoda tylko, że instrukcje są jedynie obrazkowe, ja lubię ćwiczyć z kimś :) Póki co nie kupiłam całego zestawu, przeglądałam tylko zestawy gratisowe na pierwszych (chyba) 8 dni. Warto wydać tę kasę? Powodzenia!